کلش رویال مرجع تخصصی کلش ترفند ها و آموزش ها

ترفند و آموزش ها، نسخه های مود، ترکیب های حرفه ایی تنها و تنها در اینجا

چگونگی رسیدن به لیگ های کلش رویال

باسلام در این مطلب قصد دارم روش هایی رو برای شما بازگو کنیم که با استفاده ازشون به راحتی میتونید به لیگ 4000هزار یا شاید هم بالاتر بروید پس تا پایان همراه ما باشید... 

چـــــــــگونــه در کـــــلش رویــــال به لیـــگ برسیـــــم!


روش های زیادی برای بالا بردن کاپ و رسیدن به آرنا های بالا نیست ولی اصلی ترین عنصر در رفتن آرنایی به آرنای دیگر دک است، دک یکی از اصلی ترین عنصر های بازی است که توسط آن میتوان هشت کارت را انتخاب کرده و با انها به رویارویی دشمن رفت،ولی قرار است به شما چند روش برای رسیدن به لیگ ارائه بدیم:همونطور که میدونید یا نمیدونید:-) 
لیگ ها جوایز خیلی خیلی باحالی به بازیکنان عضو لیگ میدن که یکی از همین جوایز و البته مهم ترین درافت چست است.
و اما برای رسیدن به لیگ مطلب را به صورت کامل بخونید این مطلب تست شده است و البته من خودم به کمک همین مطلب به لیگ رفتم و درافت چستم گرفتم:-) اولین نکته این است که برای بدست اوردن کاپ بجنگید و هیچگاه تسلیم نشوید شاید دیده باشید که بسیاری از بازیکنان وقتی یک تاور انها زده میشود تسلیم شده و ناامید از بازی خارج میشوند، هیچگاه این کار را نکنید حتی اگر میدانید بازنده هستید برای از دست ندادن کاپ بجنگید.دومین نکته یک دک بسیار قوی و قدرتمند انتخاب کنید، دک هایی که بر روی انها تمرکز ندارید را پس بزنید و دک هایی پر قدرت را انتخاب کنید، عرشه های حمله ایی که تنها خاصیت دفاعی یا تهاجمی دارند خوب نیستند عرشه ایی را انتخاب کنید که انعطاف‌پذیر باشند و هر دو نوع را در بر بگیرد یعنی تدافعی باشد. 
 . سومین نکته هیچگاه از روی خشم به دشمن حمله نکنید حمله هایی که از خشم نشأت میگیرند حمله های ناگهانی و ضعیفی خواهند بود و دشمن سریع انها را خنثی میکند یک حمله ایده‌آل حمله ایی است که بر اساس شرایط بازی صورت بگیرد و کورکورانه انجام نشود این موضوع درباره دفاع نیس صدق میکند در دفاع کردن طبیعی است که باید عجله کنیم اما با انتخاب برخی کارت های اشتباه در عمل دفاع زمینه ساز شکست سختی میشود پس در حمله و دفاع عجله نکنید و شرایط دشمن و اکسیر خود را در نظر داشته باشید...چهارمین نکته یادتان باشد همیشه از یک سو به دشمن حمله نکنید یک حمله خوب حمله ایی است که دشمن را به چالش بکشد حمله ایی که در آن دشمن باید یک تاور خود را برای نجات انتخاب کند مطمعنن حمله ایی نیرومند خواهد بود.پنجمین نکته یادتان باشد در استفاده از اکسیر خوب عمل کنید دک هایی که اکسیر زیاد مصرف میکنند معمولا دک های خوبی نیستند در کل از اکسیر به صورت زیاد و بیش از حد معمول استفاده نکنید به اندازه نیاز کفایت میکند.ششمین نکته و همچنین اخرین نکته هیچگاه برای رفتن به لیـــگ پشت سرهم اتک نزنید چند اتک بزنید و کمی بعدی چند اتک دیگر... بیشتر بخوانید... 

۱ ۰
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
تـوجه تـوجه
دوستانی که از در بخش نظرات تیک نظر به صورت "خصوصی" رو میزنن به سوالات اونا پاسخ داده نمیشود.
کاربران گرامی با ارسال نظر و انتقادات و پیشنهادات در بخش ارتباط با ما میتونن مارو در انجام هرچه بهتر کارمون راهنمایی کنند.
نظر شما نشان دهنده تربیت خانوادگی شماست پس از دادن نظر های اسپم و پوچ خودداری کنید. کاربرانی که در بخش نظر دهی از کلمات رکیک و مستهجن استفاده کنند با آنها برخورد خواهد شد.
حریم خصوصی: اطلاعات شما همچون ایمیل تان نزد ما محفوظ و توسط سرور های قدرتمند بیان مورد حفاظت قرار میگیرد.
کپی برداری از مطالب سایت اعئم از عکس ها و نوشته ها و مطالب در صورت حفظ کپی رایت کاملا قانونی بوده و بلامانع است و در غیر این صورت ما هیچ گونه رضایتی نداری و حرام است.
این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی است و وابسته به هیچ ارگانی نیست.

کد بندی از عرفان عزیز Powered by Clash royale ir